Hakkımızda1997 Yılında GSM ve Haberleşme sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuş olan Delta Sistem, bu güne kadar aldığı projeleri sorunsuz bir şekilde tamamlamış, planlamadan montaja kadar anahtar teslim aldığı tüm projeleri başarı ile tamamlamıştır. Uygulamakta olduğu kalite ve iş sağlığı güvenliği sistemleri doğrultusunda iş kazalarını önlemeyi bir amaç edinmiştir. 

Eğitimli, uzman kadrosuyla ve etkin montaj süreç kontrol sistemiyle üstlendiği tüm projeleri zamanında ve hatasız teslim etmeyi ilke edinmiş olan Delta Sistem vizyonunu sürekli geliştirmek ve geliştirdiği vizyona uygun olarak sektörün ilerlemesi amacıyla yeni projeler ve AR-GE çalışmaları yaparak ülke ekonomisine katma değer yaratmayı bir misyon haline getirmiştir.

Vizyon

Dünya’ daki ve sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek, hizmetlerimizi, insan kaynaklarımızı, operasyonel süreçlerimizi ve organizasyonel yapımızı sürekli geliştirmek, bu doğrultuda yarattığımız farklılıkları ve projeleri müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine entegre etmek kurumsal vizyonumuzdur.

Misyon

Vizyonumuzdan aldığımız güç doğrultusunda, geliştirdiğimiz yeni projeleri ülke ekonomisine ve sektörel gelişime katkı sağlayacak şekilde uygulamaya alarak, müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin bu projelerden en etkin bir şekilde faydalanmasını sağlamak kurumsal misyonumuzdur.

E-BÜLTENYeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun

© 2018 Delta Sistem, Tüm Hakları Saklıdır.